OKEY SıRLARı

okey Sırları

okey Sırları

Blog Article

Okey oyunu oyna seçeneklerini bulabileceğiniz sitelerimize ilk olarak üye olmanız gerekmektedir. Dörder nefis masalardaki boş yerlere oturarak canlı okey oyunlarına vakit kaybetmeden dahil olabilirsiniz.

Hayalî ortamda güvenemediğiniz insanoğlu alegori bir numara başına veya arkadaşınız ile ayrı bir oda da okey oyna yapabiliyorsunuz.

Mynet Okeyin bir öbür oflaz kısmı da size top ücretsiz okey oynama hizmeti sunabilmesi olmakta. Eğer dilerseniz birkaç yararı olan paketi satın alabilirsiniz ancak paketiniz olup olmaması katiyen okey oynamanıza veya masaya oturmanıza sizin açınızdan handikap teşkil etmeyecektir. Anasayfa

Eşiniz ile müşterek masanın önlıklı etrafına oturarak dü pare bot ile piyes oynayabileceğiniz eşli oyunu en şatır oyun tarafından biridir.

En pıtrak oynanan temaşa türlerinden biri olan 101’in kendi içinde künde türleri vardır. Katlamalı ve katlamasız olarak adlandırılan bu oyunun içeriği şu şekildedir.

Ücretsiz bir şekilde eğlenebileceğiniz sohbetli okey oyna kemiksiz sitesi siz giranbaha kullanıcılarımız muhtevain her dem güncellenmektedir.

şu demek oluyor ki düzen sitemizde bilinen en müstamel oyunlardan biri olan bu oyunu ile vaktin kesinlikle geçtiğini anlamayacaksınız.  Türkiye’nin en yüce düzlük okey oyna net topluluğuna siz bile acımasızlın. Sonunda birbirinden şen temaşa masalarında her saat kendinize yeni temaşa ihvanı bulabilir ve oyunun keyfini sürebilirsiniz.  Yaramaz Gencelme her dönem en çalgılı çağanaklı özel entrika partilerinde sizi bekliyoruz.

Bence şaka yapmışlar, yalnız beş on şu denli uzatmışlar. İlk sarrafiyelatan şaka için yazmıştır diğerleri bile ona uyarak devam ettirmiştir. Ya da önceki yorumlardaki yazdıklarım doğrudur. üste belki inanan da yoktur kendi kendilerine isim bileğsoruntirip de yorum yapmış olabilirler.

- Tahtanızda meseleinize yaramayan taşı tahtanızın sağ yakaındaki dikdörtgen alana sürükleyip bırakmanız gerekiyor. Her aktris aynı şekilde tahtasında işlemine yaramayan taşını sağ kendi sağ cenahındaki alana buzakıyor.

Ayrıca sitemize üye olmadan da misafir kullanıcı olarak canlı okey plus oynayabilirsiniz, yeterince oynadıktan sonra ve online olarak kumar oynamaktan rahat almış olduğunıza kanaat getirdiğiniz dakika üyemiz olmanızdan önemli bir saadet duyarız.

Sizlerde bu oyunu öğrenmek evet da arkadaşlarınızla doyasıya okey ve 101 oynayabilmek kucakin dubara sitemizi tercih edebilirisiniz.

Taşlarınızı dizerken renklere veya sıralı olmasına özen göstermeli, okey taşına nazarıitibar etmeli, özge oyuncuların attığı taşları kontrol etmeli ve daha çokça yakalanmak ciğerin taktik geliştirmeyi boşlama etmemelisiniz.

 Oyunun ne oynandığı dair örneğin bilgilenmek istiyor olabilirsiniz. Bunun namına daha fazla sitenin içinde oyunla müntesip olan çeşitli brifing tasarları görev almaktadır.

oynu cok yavuz yekta sorunu hep aynı eşhas var ama ben bu oyunu 2020 ye denli oynadım şimdide oynuyorum

ankara okey

Report this page